DS Laboratories Türkiye

DS Laboratories Türkiye; tüm dikkatini ve performansını yenilikçiliğe odaklayan teknoloji markası DS Laboratories’in Türkiye Distribütörü olarak faaliyet gösteriyor.

Müşterilerimizin hayatında anlamlı, değerli ve uzun soluklu değişim yaratacak teknolojilerimizle kişisel-bakım sektöründe radikal bir değişim gerçekleştirmeyi, ana misyonumuz olarak belirledik. DS Laboratories Türkiye olarak, inovasyona odaklılığımız ve teknolojiye adanmışlığımız sayesinde faaliyetlerimize, aşağıdaki 5 prensip ışığında yön veriyoruz:

  1. Piyasaya sunduğumuz her ürün, rakiplerimizin ürünlerinde bulunmayan özellik ve faydalara sahip olmalıdır. Bu ölçütleri taşımayan bir ürünün, üretim portföyümüze girmesi söz konusu bile olamaz. Sırf raflarda yer kaplasın diye, mevcut bir ürünün bazı küçük değişikliklere sahip bir benzerini üretmiyoruz.
  2. Tüm ürünleri ve şikâyetleri, birbirinden bağımsız uzmanlar tarafından yürütülen klinik araştırmalar aracılığıyla titizlikle test edip onaylıyoruz. Söz konusu süreçlerden geçmemiş bir bileşik veya bileşim maddesini ürünlerimizde kesinlikle kullanmıyoruz. DS Laboratories, gönüllü insanlarla çalışan kendi kurumiçi klinik test laboratuarını işleten az sayıda kozmetik markasından birisi…
  3. Bizim için inovasyon, her zaman ekonomik getiriden önde gelir ve bu hep böyle olacak. Kimyagerlerimiz, maliyeti sorun etmeksizin, teknolojinin tüm sınırlarını zorlayan geniş bir hareket alanı içinde çalışıyor. Buna uygun olarak, inovasyonların maliyetini makul fiyatlar olarak ürünlerimize yansıtıyoruz.
  4. Gerçek amacımız; müşterilerimizin hayatına anlamlı değişimler getiren teknoloji ve çözümleri üretmek… Kâr, bizim için bu anlayışımızın sadece bir yan etkisi olarak işlev görüyor.
  5. Üretim sürecimize, egzotik maddeleri araştırarak başlıyoruz. Ardından bulguladığımız maddeleri ticari bir ürün haline getiriyoruz. Müşteriler, dünyanın birçok yerinde, en yeni ve çığır açan teknolojileri ilk defa hizmetlerine sunan DS Laboratories’e daima güveniyor. Ürün geliştirmeden üretim sürecine kadar tüm aşamalarda, bu anlayışı olağanüstü bir beceriyle uygulamaya aynı şekilde devam edeceğiz.

Yaptığımız her şeyde, bu ilkelerle hareket ediyoruz. Biyoteknolojide gelişmeye olan tutkumuz, bizi bu prensiplere daha şevkle uymaya yöneltiyor. Çalışmalarımız sonucunda gerçek fark yaratan yenilikçi ürünler elde ediyoruz.