DsTurkey Blog

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun.

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Canlı, Dinlenmiş ve Zararlı Tüm Unsurlardan Arınmış bir Cilt için : 

14

Trioxil.PM 30ml. ANTİ AKNE JELİ
Trioxil.PM Jel akne  tedavisinde devrim niteliğinde etkili çözümler sunar.

Trioxil.PM, aknelere  karşı etkin antimikrobiyel özelliği sayesinde, cildin rahatlamasına ve yatışmasına olanak verir. Akneye neden olan sorunları kökten çözer, aknelerin neden olduğu iltihabî reaksiyonların bakımını sağlar. Cildin yağ dengesini korur, genel görünümünü düzgünleştirir ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Aknelere karşı kullanılan diğer ürünlerin yanı sıra hyperoxyd, salizyl asit ya da tretinoin içeren ürünler, ciltte ciddi biçimde kuruluğa ve/veya tedavi sonrası yanmalara neden olur. Bu durumda, vücudun savunma mekanizması devreye girerek kuruluğun önüne geçmek için cilde daha fazla yağ molekülü gönderir. Dolayısıyla cilt sorunu, çözüme ulaşmadan tekrar başlar. Trioxil.PM, bu anlamda “propionibakterium” adlı bakterilerin neden olduğu aknelere karşı güçlü bir antibiyotik görevi üstlenirken, diğer taraftan cildi derinlemesine dinlendirir ve rahatlatır.

Kullanma Talimatı:

  • Trioxil.PM’i günde 1 defa geceleri önceden yıkamış olduğunuz yüzünüze sürün.
  • İnce bir tabaka şeklinde uygulayın.Dudak ve göz ile temas etmesinden kaçının.
  • Ürünün aşırı dozda kullanımı, daha hızlı veya daha etkili sonuç vermez. Kesinlikle kullanma talimatında belirtilen dozajlarda kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir