DsTurkey Blog

Güçlü Saç ve Sakal İçin Topikal Solüsyon Spectral.DNC-N

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

8520966d97d2af6b5af0841e7483b1415a24b445a721b4689fpimgpsh_fullsize_distr

Spectral.DNC-N®, saç köklerini uyararak, seyrelme ve dökülme sorunu yaşayan saçların normale dönmesinde etkili destek sunuyor. Yapılan klinik araştırmalarda, losyonun daha kalın saç çıkmasını sağladığı onaylanmıştır.

Spectral.DNC-N®, içerdiği 12 etken maddeden oluşan yeni bileşen Nanoxidil’in etkisiyle, kafa derisini ve saç köklerini uyarıp saç dökülmelerini önleyerek, yeni saç hücrelerinin ve saç tellerinin oluşumunu sağlar.  Solüsyon,  uzun yıllar boyunca klinik deneylerde toplanan veriler ve nanoteknoloji ile optimize edilen nanobileşenleri sayesinde derinin 3 mm altına kadar inerek kalıcı etki sağlar.

Klinik deneyler sonucunda elde edilen bulgular, Spectral.DNC-N®’nin etkili sonuç sağlaması için erken kullanıma başlanması ve en az 6 ay düzenli uygulanması gerektiğini ortaya koymuştur. 12 saat ara ile sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa aplikatörle doğrudan seyrelen veya dökülen alana uygulanması önerilmektedir. Aksine daha az ve düzensiz kullanım, ürünün verimliliğini düşürme riski taşımaktadır.

Kullanma Talimatı:

  • Kullanmadan önce kutuyu mutlaka çalkalayın.
  • Saç kaybı veya incelme olan yere günde 2 defa doğrudan 6 kez püskürtün.
  • Sıvıyı tüm alanda eşit şekilde ovarak sürün ve kullanımdan hemen sonra ellerinizi sabun ve suyla yıkayın.
  • Saçınızı durulamayın.
  • Spectral.DNC-N®, saçınız yıkanmış olsa da olmasa da uygulanmalıdır.
  • Spectral.DNC-N’nin talimattaki şekilde kesintisiz düzenli kullanılmalıdır.
  • Spectral.DNC-N® gündelik hayatın rutin bir parçası haline getirilmelidir. Seyahat, gezi gibi rutini aksatacak tüm etkinlilerde, ürünün yeterli şekilde tedarik edilmesi tavsiye edilir.
  • Herhangi bir nedenle bir uygulamanın kaçırılması halinde, telafi için daha fazla kullanımın yapılmaması, sadece normal çizelgeye göre kullanıma devam edilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir