Saç Sağlığı

SAÇ SAĞLIĞIMA DİKKAT ETMELİYİM DİYORSANIZ :

SPECTRAL.RS Saç İncelmesi ve Diğer Saç Kaybı Tipleri İçin Topikal Tedavi (60ml.)

SPECTRAL.RS incelmiş ve seyrelmiş saçlara tedavi sunan çığır açmış bir formüldür. İncelmiş ve seyrelmiş saçlara sahip olan kadın ve erkekler için ideal bakımı sağlar. Ağır kimyasallar içermez. Kullanımı kolaydır ve saç derisinin optimal duruma gelmesine yardımcı olur. Var olan saçların güçlenmesini sağlamanın yanı sıra, yeni saç oluşumunu da destekler.

Spectral.RS, perifollicular fibrosis (kolajenin saç kökünde sertleşmesi ve saç kökünü sıkıştırarak yüzeye doğru itmesi neticesinde, zamanından önce saç dökülmesi durumudur.), stres, hormonsal bozukluklar, vitamin ve mineral tuzları eksikliği, ilaç kullanımı gibi birçok sebepten ötürü kaynaklanan saç dökülmesi ve saç seyrekliğine karşı kesin çözümdür.

Spectral.RS hiçbir yan etkisi olmadan Minoxidil ile yakın etki yarattığı klinik deneylerle kanıtlanmış Adenosine ve Procyanidin B-2 ve C-1 içerir.

Spectral.RS Adenosine ve Pricyanidin B-2 ve C-1’i formüllerinde bir arada kullanan dünyadaki ilk ve tek üründür.

Biz koşulsuz olarak, Spectral.RS’in, saç dökülmesini engelleyeceğini, saçın görünüşünü, sıklığını, dolgunluğunu geliştirecek olduğunu ve saç yoğunluğunu arttıracak olduğuna garanti veririz. Çok kısa vadede banyoda ve yastığınızın üzerinde daha az dökülmüş saç olduğunu fark edeceksiniz.

Kullanma Talimatı:

Spectral.RS günde iki defa kullanılmalıdır. Spectral.RS yıkanmış ya da yıkanmamış saça rahatlıkla uygulanabilir. Spectral.RS saç kaybı ve azalmasının olduğu bölgeye direk olarak saç diplerine olacak şekilde en az 7-14 sprey sıkınız. Spectral.RS’in saç üzerine yoğunlaşmasını önlemek için sprey saç derisine yakın uygulayınız. Deriye masaj yaparak Spectral.RS’i yediriniz. DURULAMAYINIZ!!. Herhangi bir yan etki riski olmadığı için sonuç almayı hızlandırmak için Spectral RS günde üç kez de kullanılabilir. Günde iki defa kullanımla bir şişe yaklaşık olarak 30 gün boyunca kullanılır.

SpectralRS


KEPEK SORUNUNUZA BİLİMSEL YÖNDEN ÇÖZÜM ARIYORSANIZ :

DANDRENE Yüksek performanslı kepek önleyici şampuan (175ml.)

Saçlardaki kepekleri etkili bir şekilde yok eden yüksek performanslı bir kepek şampuanıdır. Saç derisindeki tahriş, kaşıntı gibi problemlerin çözülmesini sağlar. DANDRENE kepeğe karşı 3 yoldan çözüm sağlar:

– Kepeğin oluşmasına sebep olan mantarları engeller.

– Saç derisi üzerinde mantarların beslenme kaynağı olan fazlalık yağı kurutur.

– Saç derisinin kendini onarabilmesi ve tekrar oluşabilmesi için gerekli olan besinleri sağlar.

DANDRENE içerdiği doğal ekstraktlar sayesinde çok etkilidir. Bunun dışında içersindeki vitamin, amino asit ve mineraller sayesinde saçınıza mükemmel bir bakım sağlar.

Kullanma Talimatı

En iyi sonucu elde etmek için şampuanı ıslak saç üzerine tatbik edin, köpürtün ve durulayın. Uygulamayı tekrarlayın ve durulamadan önce saç derisi üzerinde 1-2 dakika bekleterek etki etmesini sağlayın. DANDRENE haftada 3-4 kez kullanılmalıdır. Yalnızca gerektiği vakit kepek kontrolünü sağlamak için kullanın.

Dandrene-v2