DsTurkey Blog

Cilt Yaşlanmasına Karşı Güçlü Silahınız Viterol.A

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Viterol-Banner

YAŞLANMA BELİRTİLERİNE KARŞI YÜZ JELİ (40ml.)

VITEROL.A yaşlanma belirtilerini azaltır ve önler. Bu jel hücre yenilenmesi sağlayarak cildi canlandırır.

Bu sayede yeni hücre oluşumu teşvik edilir. Cildi besler ve derinlemesine nemlendirir. Aynı zamanda kolajen, elastin ve yeni hücrelerin oluşumunu destekler. Kullanıldığı ilk haftadan itibaren cilt daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Daha uzun vadeli kullanımda ise VITEROL.A yüzdeki kırışıklıkların, mimik çizgilerinin, güneş ışınlarının sebep olduğu koyu renk lekelerin giderilmesini sağlar ve yeniden oluşmalarını engeller.

 

 Kadınlar ve erkekler ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmadan önce Viterol.A® kullanıyorlar.

Gençlik takıntılı kültürümüzde, Viterol.A kadınların ve erkeklerin hayatlarında kayda değer bir fark yaratmak için üretildi.  Kullanıcılara, daha genç, daha canlı ve daha sağlıklı görünen, daha az kırışıklık ve ince çizgiler gösteren, daha pürüzsüz bir cilt sağlar.

Kendine iyi bakan, iyi giyinen ve düzenli egzersiz yapan insanlar, özellikle daha genç ve daha enerjik görünmek için kolaylıkla yapabilecekleri bir şey varken “yaşlı ve yorgun” görünen bir cilde razı olmamalılar.

Ürün, birkaç hafta içinde etkisini göstermeye başlar ve uzun vadeli kullanımla etkisi süreklilik kazanır.  Cilt yaşlanması zaman içinde birikmiş hasardan kaynaklandığı için, çizgiler ve kırışıklıklar görünür olmadan önce tedaviye başlamak en iyisidir.

Formülü yenilenen Viterol.A® yepyeni bir biçimde gözle görülür gençlik ve canlılığa ulaşır.

DS Laboratories, yeni ve gelişmiş Viterol.A ürününü sunmaktan gurur duyar. Eski varsayımları sorgulayarak, piyasada bulunan hiçbir şeye benzemeyen bir antiaging çözümü geliştirdiğimize inanıyoruz.

DS Laboratories, kişisel bakım ürünlerine yenilik getirmeyi ilke edinmiş bir biyoteknoloji şirketidir. Araştırma ve geliştirme departmanımızda zor sorular soruyoruz ve sonuç veren yeni ürünler yaratıyoruz.

Yeni bir antiaging ürünü tipi olan Viterol.A,  sizleri, cildinizin gençliğini ve canlılığını korumak için yapacağımız yolculukta bize katılmaya davet ediyor.

  • Antiaging’in geçmişi ve bugünü.

Viterol.A, piyasada mevcut antiaging terapilerinde bir paradigma değişikliğini temsil ediyor.   Bir alışveriş merkezindeki veya kozmetik mağazasındaki raflara bakın.  Ürünlerin çoğu bir A vitamini türevi olan retinol esaslıdır.  Bu terapiler hücre bölünmesini artırarak kısa vadede cildi genç gösterirler.  Fakat kullanıcıların, hızlı hücre bölünmesinin cilt üzerindeki uzun vadeli etkilerini düşünmeleri gerekir.

Hızlı hücresel devir, birçok yönden hücresel yaşlanmayı hızlandırır. Bu nedenle retinolün faydaları geçicidir.  Yaş ilerledikçe, cilt bariz yaşlanma belirtileri gösterir.

Bununla beraber Viterol.A kullanarak cildinizi yaşlanmaya karşı korur, canlılığını sürdürmeye ve desteklemeye yardımcı olursunuz.

  • Hayflick limiti.

Biyolog Leonard Hayflick, insan hücresinin sadece sonlu sayıda çoğalabildiğini ve sonrasında mikrobiyolojik yıpranma işaretlerinin ortaya çıktığını bulmuştur.   Bu kavrama Hayflick limiti denilmektedir.

Her hücre bölünmesiyle birlikte, telomerler, yani her bir kromozomun uçlarındaki tekrarlı DNA kodu sekansları kısalır.   Telomerler, kromozomlar içinde koruyucu sekanslar olarak işlev görürler.  Yavaşlayan hücre çoğalması, telomerin kısalma sürecini de yavaşlatarak, hücrenin yaşam süresini geliştirir.

  • Erkekler ve bayanlar için Viterol.A.
  • Yaşlandıkça ne olur?

Cildin hücresel zarlarını oluşturan fosfolipidler ve proteinler çevreden gelen saldırılara karşı savunma mekanizması olarak görev yaparlar.  Bu zarlara saldıran serbest radikaller, zarın sertleşmesine ve nihayetinde yaşlanmaya neden olurlar.  İnsan yaşlandıkça, savunma mekanizmaları yavaşlar ve etki göstermeleri daha uzun sürer, cilt kırışır, esneklik ve sıkılık azalır.  Serbest radikal teorisi, yaşlanmanın temel sebebi olarak önem kazanmış ve kişinin yaşamı esnasında hücre lezyonlarının birikimi ile tanımlanmıştır.

Cilt su tutma yeteneğini yavaş yavaş kaybeder ve sonuç olarak daha kuru, daha ince ve daha gevşek bir görünümlü yaşlanmış cilde yol açar.

  • Diğer sebepler.

Yaşlanma, cilt yaşlanmasının tek sebebi değildir.  Yaşlanmaya katkı yapan sigara kullanma, güneşe maruz kalma, egzersiz yapmama ve hava kirliliği gibi diğer etkenler, kırışıklık ve ince çizgi oluşumunu artırır.

Tüm bu faktörler, doğal yaşlanma süreci ile birlikte esneklik ve elastikiyet kaybına yol açar.

  • Sigara içenlerde neden daha fazla kırışıklık görülür?

Sigara, cilt üzerinde çoğu insanın zannettiğinden çok daha büyük etkiye sahiptir.  Sigara kullanımının cildin erken yaşlanmasına sebep olduğu bilinmekle beraber, hızlanan yaşlanma sürecinin ardındaki mekanizma tam olarak anlaşılamamıştır.  St. John Dermatoloji Enstitüsü’nde yapılan yeni bir çalışma, sigara kullanımının cilt içindeki kollajeni parçalayan bir cilt enziminden sorumlu genleri aktif hale getirdiğini göstermiştir. Bu, cildin sarkmasına ve kırışmasına neden olur.

  • Egzersiz yapmama.

Egzersiz kan dolaşımını artırır, cilde daha fazla besin maddesi taşınmasını sağlar ve kılcal damarları güçlendirir.  Düzenli egzersiz yaşlanma sürecini yavaşlatabilir ve sizi daha genç gösterir.

  • Uyku.

Günde en az  6 saat uyumuyorsanız, cildin yaşlanmasına katkıda bulunuyor olabilirsiniz.

  • Viterol.A kullanın.

Viterol.A yaşlanmaya karşı güçlü bir silahtır.  Günde bir kez uygulanması halinde, yüz hatlarınızı yeniden tanımlayarak daha genç bir görünüm sağlayabilir.

  • Günde iki defa Viterol.A® uygulayın.

Sabah ve gece kullanın.  Yüzü ve boynu yıkayın ve kurulayın.  Ürünü ince bir tabaka şeklinde sürün.  Sabahları ise Viterol.A uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin ve ardından iyi bir güneş kremi uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir