DsTurkey Blog

SAHTE VE KAÇAK ÜRÜN UYARISI

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

2010 yılında beri Türkiye pazarında başarıyla faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin sahte ve kaçakları piyasada arz edilmiştir.

Firmamızın ürünlerinin birebir taklitlerinin üzerinde ETU Makine İnşaat Kimya Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti’nin tek yetkili satıcı olduğunu gösteren etiket bulunmamaktadır. Lütfen üzerinde Türkçe kullanım talimatı ve ETU Makine İnşaat Kimya Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti’nin tek yetkili dağıtıcı olduğu açıklamasını içermeyen ürünlere itibar etmeyiniz.

Ürünlerimizin Haarex markası altında birebir ambalaj taklitlerinden sakınınız. Haarex markalı ürünler ile Firmamızın bir ilgisi bulunmamaktadır. Haarex marka şampuan ve serumun içeriği ambalajı firmamızdan intihal edilmiş olup gerçek anlamda ürünlerinin içeriğini yansıtmamaktadır. Lütfen Firmamıza ait ambalajlar ile piyasaya sunulmuş ve kendi içeriğinde ne olduğu belirtilmeyen ürünleri tercih ederek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Satın aldığınız ürünün rengi, kokusu, kıvamı ve ambalajı ile ilgili herhangi bir tereddüt duymanız halinde veya aşağıda görseli bulunan sahte ürünlerden başka ürünler ile karşılaşmanız durumunda (0216) 469 47 77 iletişim numarası ile irtibata geçiniz.

Firmamızın ürünü Revita:                                          Taklit ürün:

revita                                                 haarex1

Firmamızın ürünü Spectral RS:                                              Taklit ürün:

rs                                               haarex2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir